greenteQ Alu-Reiniger 1 ltr Geb D/RU/PL/CZ

greenteQ Alu-Reiniger 1 ltr Geb D/RU/PL/CZ (1)

greenteQ čistidlo na hliník se používá jako rychleschnoucí,bezzápachové speciální čistidlo v průmyslu a při řemeslné práci. greenteQ čistidlo na hliník je vhodné na základě své dobré snášenlivosti s mnoha lakovanými povrchy… Více informací

 Skladem
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
VBH Deutschland GmbH
Kód výrobku:
180.025/0118
Katalogové číslo:
16099
Záruka:
2 roky

greenteQ čistidlo na hliník se používá jako rychleschnoucí,bezzápachové speciální čistidlo v průmyslu a při řemeslné práci.

greenteQ čistidlo na hliník je vhodné na základě své dobré snášenlivosti s mnoha lakovanými povrchy pro mnoho oblastí,které zpracovávají plasty a kovy. greenteQ čistidlo na hliník se používá ve výrobních provozech u hliníkových profilů s eloxem nebo práškovou barvou jakož i u PUR profilů.
greenteQ čistidlo na hliník odstraňuje prach,zbytky lepidla po ochranné folii,mastné skvrny, stopy od gumy, zbytky čerstvé PUR pěny a čerstvé zbytky těsních hmot jako je dehet a bitumen.
greenteQ čistidlo na hliník se také používá k přípravě lepených ploch před lepením a k odstranění čerstvých zbytků lepidla 1K-PUR-, 2K-PUR-, 2K-zbytků epoxidového lepidla, také od pracovních nástrojů.
greenteQ čistidlo na hliník se dále hodí pro čištění a ředění (nastavení viskozity) rúzných systémů lepidel.

Bezpečnostní list (cz) 182.42 kB Stáhnout soubor