greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm

greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (1)
  • greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (1)
  • greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (2)
  • greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (3)
  • greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (4)
  • greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (5)
  • greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (6)

greenteQ profesionální svinovací metr je vyztužený,takže při větším vysunutí nedochází k jeho zalomení. greenteQ metr nabízí díky tvarovanému a pogumovanému tělu dobrou ergonomii při práci. Tělo metru je vyrobeno z… Více informací

 Skladem
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
VBH Deutschland GmbH
Kód výrobku:
999.990/8520
Katalogové číslo:
21146
Záruka:
2 roky

greenteQ profesionální svinovací metr je vyztužený,takže při větším vysunutí nedochází k jeho zalomení. greenteQ metr nabízí díky tvarovanému a pogumovanému tělu dobrou ergonomii při práci. Tělo metru je vyrobeno z nárazuvzdorného ABS. plastu.Flexibilní klip na opasek usnadňuje upevnění na opasek nebo kalhoty. greenteQ profesionální svinovací metr má automatickou brzdu a ruční návrat do schránky pomocí dvojitého tlačítka,které je možné použít ve všech polohách. Šířka výsuvného pásu je 16 mm,19 mm a 25 mm a umožňuje tak dobrý přehled a snadné odečítání rozměrů. Hákové zakončení metru je vyrobeno z nerezu a je ohebné.Tato vlastnost vám umožní dokonalé zavěšení metru a absolutní nulovou polohu. Extrémně silná a odolná pružina umožňuje řízené a jisté svinutí měřícího ocelového pásu.

 

Vlastnosti produktu:

- třída přesnosti II

- při větším vysunutý je metr stabilní,neláme se

- dvojité svinovací tlačítko

- zalomené zakončení metru je speciálně děrováno

- automatická aretační brzda

greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (2) greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (3) greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (4) greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (5) greenteQ Profi svinovací metr 5 mtr/19 mm (6)