greenteQ zinkový sprej světlý 400 ml

greenteQ zinkový sprej světlý 400 ml (1)

greenteQ světlý zinkový sprej je vynikající ochranný prostředek proti korozi k dodatečnému pozinkování mnoha základních kovů a drží velmi dobře na barevných kovech a železe. greenteQ světlý zinkový sprej nabízí vynikající… Více informací

 Skladem
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
VBH Deutschland GmbH
Kód výrobku:
180.025/2003
Katalogové číslo:
20065
Záruka:
2 roky

greenteQ světlý zinkový sprej je vynikající ochranný prostředek proti korozi k dodatečnému pozinkování mnoha základních kovů a drží velmi dobře na barevných kovech a železe. greenteQ světlý zinkový sprej nabízí vynikající ochranu proti korozi pro kovové povrchy a je používán hlavně pro vylepšení poškozených pozinkovaných povrchů. Stejně tak se tento sprej hodí pro pozinkování vrtaných,střihaných a svařovaných míst jakož i jako základ pro vodou a povětrnostními vlivy namáhané součásti zařízení a strojů - všude tam,kde musí být kovy chráněny před korozí.

 

greenteQ světlý zinkový sprej:

- tvoří rychleschnoucí,hladký,bezporézní povrchový film s vysokou přilnavostí a vysokou odolností proti otěru

- je žáruvzdorný do +900°C a má vysokou odolnost proti zašpinění a vodě

- vykazuje vysoký stupeň lesku. Barvou je srovnatelný s čerstvě pozinkovanými kovy. Provaření je bezproblémů možné, protože greenteQ světlý zinkový sprej vykazuje vysoký podíl kovu. Přelakování bez základního nátěru je možné (nutná vlastní zkouška!)