Obchodní podmínky

Kupující, který je u prodávajícího zaregistrován a není spotřebitelem ve smyslu ust. Občanského zákoníku – Zákona č. 89/2012 Sb. a ve smyslu ust. Zákona o ochraně spotřebitele – Zákon č. 634/1992 Sb., v platných zněních těchto zákonů, může vybraný sortiment dodávaný prodávajícím objednávat i prostřednictvím e-shopu, který prodávající provozuje.

Na prodej pro registrovaného zákazníka prostřednictvím e-shopu se plně vztahují ustanovení VOP prodávajícího, společnosti VBH s.r.o. zveřejněné na stránkách www.vbh.cz (konkrétně ke stažení pod tímto odkazem)

Registraci a přidělení registračního kódu, který umožní kupujícímu přístup do e-shopu a následné objednání zboží, může kupující požádat u místně příslušného prodejce prodávajícího, případně se může kupující zaregistrovat sám a prodávající následně provede autorizaci kupujícího.

Seznam prodejců je zveřejněn na adrese. Sortiment zboží dodávaný prodávajícím prostřednictvím e-shopu, ceny a další obchodní podmínky pro tento druh prodeje jsou uvedeny na webových stránkách prodávajícího www.vbh24.cz.

 

Řešení případných reklamací probíhá dle Reklamačního řádu firmy VBH, který je  ke stažení zde